Karta Dużej Rodziny

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Jest nam niezwykle miło poinformować, że już od 15 listopada 2019 r. nasz charity shop będzie honorował 10% zniżki na zakupioną odzież w sklepie charytatywnym MUMCIUCH w ramach ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny”. Dzięki współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej nasza Fundacja JMP – inspiracje w edukacji została nowym partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny”, który przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu.
Jak można otrzymać rabat?:

  1. Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.
  2. Rabat przysługuje na produkty objęte akcją.
  3. Rabat wynikający z niniejszej promocji może być sumowany z innymi rabatami lub uprawnieniami uzyskanymi w ramach innych promocji, chyba że w zasadach danej akcji określono inaczej.
  4. W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności za zakupy w sprzedawcę, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj oraz w naszym sklepie.
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

Regulamin – wkrótce

Więcej informacji:
https://www.gov.pl/web/rodzina/karta-duzej-rodziny-ogolne
https://www.gov.pl/web/rodzina/posiadacze-kdr-wazna-informacja
https://obywatel.gov.pl/zasilki-i-pomoc-finansowa/karta-duzej-rodziny-jak-zdobyc

Skip to content